Gra całkowicie losowa – lotto

Wiele osób grając w gry lotto przez dłuższy czas samodzielnie typuje numery. Jest jednak wielu graczy, którzy wolą w tym przypadku wybrać całkowitą losowość. Choć właściwie wszystkie gry oferują możliwość wyboru numerów metodą chybił trafił, to jednak istnieje i taka, w przypadku której nie można postąpić inaczej.
Kaskada polega na wyborze dwóch zestawów liczb. Na jednym kuponie znajdują się dwa zestawy. Wyboru zestawów dokonuje maszyna, co sprawia, że jest to całkowicie losowe. Wystarczy trafić 12 liczb z 24, aby cieszyć się wygraną pierwszego stopnia. Prawdopodobieństwo trafienia głównej nagrody jest więc dość wysokie, a cena kuponu również jest atrakcyjna.

 

Losowania kaskady odbywają się dwa razy dziennie. Kupując los można wybrać, czy dany zestaw ma być przeznaczony do losowania po południu, czy też wieczorem. Możliwy jest również zakup kuponu na inny dzień z wyprzedzeniem. Kupując los można więc poprosić o zakład na następny dzień lub nawet na pojutrze. To duża przewaga w porównaniu do gier takich jak multi multi. W przypadku takiej gry jak kaskada wyniki można sprawdzić w kolekturze lub, co jest zwykle wygodniejsze, na stronie internetowej.